Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nasz sklep oferuje szeroką gamę alkomatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Klient może zakupić prosty i praktyczny alkomat osobisty lub profesjonalny sprzęt używany przez korporacje, policję i inne służby mundurowe. Szeroka gama produktów pozwala dobrać alkomat o odpowiednim stopniu zaawansowania, przeznaczeniu i odpowiedniej cenie.

Alkomat osobisty jest niezbędny w wielu codziennych sytuacjach - pomoże Ci uniknąć porannego stresu i zastanawiania się, czy jesteś w stanie prowadzić samochód. Unikniesz wystawienia mandatu lub innych, poważniejszych konsekwencji prawnych. Alkomat osobisty to także doskonałe narzędzie do sprawdzenia trzeźwości osoby, która kieruje pojazdem z Tobą lub Twoją rodziną. Pracodawca może sprawdzić, czy pracownik nie spożywał alkoholu i jest w stanie bezpiecznie pracować.

Niewielkie rozmiary alkomatu osobistego, estetyka i przystępna cena wraz z pakietem darmowych kalibracji sprawiają, że jest to narzędzie, w które warto zainwestować.

Każdy alkomat osobisty jak i profesjonalny jest skalibrowany i gotowy do użycia po rozpakowaniu. Kolejną kalibrację możemy wykonać za naszym pośrednictwem w profesjonalnym laboratorium wyposażonym w najnowszy sprzęt. Alkomaty  zakupione w naszym sklepie posiadają pakiety darmowych kalibracji i gwarancję na sensor.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl